X

Gjirokastër, pozitivë me koronavirus dy punonjës në Kakavijë, e infektuar edhe një nxënëse


Gjashtë raste të reja me koronavirus janë konfirmuar në Gjirokastër.

Abc News raporton se Covid-19 ka prekur institucione të tjera shtetërore.

Mësohet se dy persona kanë rezultuar pozitivë në pikën Kufitare të Kakavijës.

Po ashtu, një tjetër nxënëse e klasës dhjetë të gjimnazit të qytetit ka rezultuar e infektuar duke detyruar mbylljen e klasës, tamponimin e nxënësve dhe mësuesve.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, FLASH, LAJME
VIDEO/ Momenti kur Fjolla Morina mbërrin në Gjykatë, biznesmeni dhe shoferi futen pas saj me kapuç në kokë

Pamjet që po shikoni vijnë nga Gjykata e Rrethit Kukës ku këngëtarja Fjolla Morina ka mbërritur e shoqëruar nga forca...

Close