X

Kontrolle të imtësishme te rrethrrotullimi i Bradasheshit, pranga dy të dyshuarve për krime e vrasje

Dy të dyshuar për vrasje e krime të tjera të rënda janë arrestuar 72 orët e fundit gjatë kontrolleve në rrethrrotullimin e Bradasheshit.

Prej vrasjes së vëllait të Talo Çelës, Bujar Çelës është ngritur postblloku policor që kontrollon automjetet që vijnë nga akset më të rëndësishme të vendit, nga Tirana, Porti i Durrësit apo Qafë-Thana me Kapshticën.

Policia gjithashtu ka marrë masa në të gjithë vendin pas vrasjes së Bujar Cellës dhe atentatit me tritol në mes të Tiranës, ndaj Preng Gjinit.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
Detajet/ Plagosi 45-vjeçarin në Tiranë, arrestohet i riu

Është arrestuar pas disa orësh në kërkim, 20-vjeçari i cili plagosi me armë zjarri shtetasin Spartak Beqaraj, në zonën e...

Close