X

Detajet/ Plagosi 45-vjeçarin në Tiranë, arrestohet i riu

Është arrestuar pas disa orësh në kërkim, 20-vjeçari i cili plagosi me armë zjarri shtetasin Spartak Beqaraj, në zonën e Astirit në Tiranë.

A.M, e qëlloi 45-vjeçarin pas një konflikti të çastit, ndërsa ky i fundit po qëndronte në pallatin e tij.

Nuk ka ende të dhëna çfarë e shtyu të riun drejt këtij akti.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
Bojkoti i Superligës/ Vasili: Rilindja e urren futbollin!

Nënkryetari i LSI-së, Petrit Vasili, ka reaguar për bojkotin e Superligës dhe pezullin e ndeshjeve të futbollit në Shqipëri. Ai...

Close