X

Operacion blic në Vlorë, në fokus kapja e personave të shpallur në kërkim


Prej disa ditësh në qytetin e Vlorës, vijojnë kontrolle në rrugët kryesore.

Burime bëjnë me dije se policia e Vlorës në bashkëpunim me të Tiranës dhe FSHN-në vijon punën e imtësishme të kontrolleve për persona të dyshuar në këtë qytet.

Në fokus të operacionit janë personat e skeduluar të shpallur në kërkim për krime të ndryshme.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, FLASH, LAJME
Merr flakë hyrja e bashkisë së Kamzës, videoja shpërndahet nga Xhelal Mziu

Një zjarr ka përfshirë këtë  pardite Bashkinë e Kamzës. Ish-kryebashkiaku Xhelal Mziu publikon videon nga bashkia, ku duket tymi dhe...

Close