X

Merr flakë hyrja e bashkisë së Kamzës, videoja shpërndahet nga Xhelal Mziu


Një zjarr ka përfshirë këtë  pardite Bashkinë e Kamzës. Ish-kryebashkiaku Xhelal Mziu publikon videon nga bashkia, ku duket tymi dhe flaka në hyrje të institucionit.

Nuk dihen ende arsyet e këtij zjarri, por pritet që zjarrfikësit të mbërrijnë në vendngjarje për shuarjen e flakëve.

 

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, FLASH, LAJME
“Ky është palaçollëk!”- Salianji kundër propozimit të PS: Drafti mundëson lista të mbyllura 100%! Do futen në Kuvend të korruptuarit të Rilindjes

Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Ervin Salianji ka kundërshtuar propozimin e Partisë Socialiste për ndryshimin e Kodit Elektoral, veçanërisht formulën e...

Close