X

Këngëtarja Fjolla Morina arrestohet me armë në Kukës

Policia Kufitare e Morinës ka ndaluar Fjolla Morinën, e cila tentojë të hyjë në Shqipëri duke mbajtur armë zjarri me vete.

Si rezultat i kontrolleve të shtuara dhe analizës së rriskut, ka kaluar për kontroll të imtësishëm në vijen e dytë një automjet tip “Audi” që drejtohej nga këngëtarja.

Gjatë kontrollit, kengetares ju gjet në çantën e dorës një armë zjarri pistolete.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LAJME, Magazine
Zbulohen diamantet e rrallë blu në Afrikën e Jugut

Një prodhues diamantesh njoftoi se kishte gjetur pesë gurë të çmuar blu, të konsideruar si ndër më të rrallët dhe...

Close