X

Ish-deputetja e LSI: Në 25 prill shqiptarët do japin përgjigjen e merituar çdokujt që është tallur me ata


Ish-deputetja e LSI-së, Floida Kërpaçi ka sjellë në vëmendje një shqetësim të një banori të Tiranës për mungesën e ujit të pijshëm.

Përmes një statusi në ‘Facebook’ Kërpaçi thekson se në 25 prill shqiptarët do i japin përgjigjen e merituar çdokujt që është tallur me ata.

REAGIMI I KËRPAÇIT
Përtej fasadës së propagandës të rilindjes, që tani nuk i beson më askush, është një realitet që jo vetëm i largon përditë shqiptarët nga vendi por iu rrezikon rëndë shëndetin!
Mungesa e ujit është një shqetësim real për çdo banor të Tiranës.
Shqiptaret dijnë të vlerësojnë! Në 25 Prill do i japin përgjigjen e merituar çdokujt që është tallur me ata.
Ta bëjmë Shqipërinë një vend normal dhe të jetueshëm!

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, FLASH, LAJME
Operacion blic në Vlorë, në fokus kapja e personave të shpallur në kërkim

Prej disa ditësh në qytetin e Vlorës, vijojnë kontrolle në rrugët kryesore. Burime bëjnë me dije se policia e Vlorës...

Close