X

Durrës/ Gjendet i vrarë me thikë në zemër një burrë, zbardhet identiteti i viktimës. Detajet e para


Një ngjarje e rëndë është regjistruar pak më parë në Durrës, në zonën e Plepave.

Burime  konfirmojnë se viktima është Idajet Dulla dhe është gjendur i vrarë me thikë në zemër.

Mësohet se viktima është gjetur në zonën e shinave të trenit tek Plepat, ndërsa më pas është transportuar në morgun e spitalit të Durrësit.

Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe është duke punuar për zbardhjen e plotë të saj

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, FLASH, LAJME
Ja sa qytetarë e kanë fituar betejën me koronavirusin në 24 orë, ministria: Si paraqitet situata në spitale

Ministria e Shëndetësisë raporton se gjatë 24 orëve të fundit e kanë fituar betejën me koronavirusin 57 qytetarë, duke e...

Close