X

Për ditëlindjen e motrës, Afërdita zbulon një sekret që lidhet me bashkëshortin


Sot në familjen e Afërdita Dreshajt është një ditë special, pasi motra e saj feston ditëlindjen.

Jehona është aq bukuroshe sa këngëtarja dhe kjo e fundit nuk kishte se si mos t’i bënte një urim publik.

Ajo ka postuar disa foto dhe video në Instagram dhe ka shkruar ndër të tjera krahas njërës prej tyre: “Gëzuar ditëlindjen shpirti im, të dua më shumë se ajrin”.

Mirëpo, këngëtarja zbuloi edhe një “sekret” të lezetshëm për veten dhe bashkëshortin, Jakub Kindl.

Ata janë lidhur në ditën e lindjes së Jehonës, ndaj kjo ditë është po aq speciale edhe për ata të dy.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
Bebe Rexha nuk fshihet më, publikon foto me të dashurin

Bebe Rexha është padyshim një ndër këngëtaret më të suksesshme të momentit. Ylli me origjinë shqiptare ka sjellë një sërë...

Close