X

U rikthye fuqishëm në muzikë, Zaimina Vasjari zbulon bashkëpunimin me këngëtarin e njohur


Pas një shkëputje prej disa vitesh, këngëtarja seksi Zaimina Vasjari i është rikthyer seriozisht muzikës.  Pak javë më parë, ajo solli një këngë të titulluar “Vetes”, e cila u pëlqye shumë.

Ndërsa së fundmi, ka paralajmëruar një duet me këngëtarin e shumëpëlqyer Irkenc Hyka.  Ditën e djeshme, ajo ka xhiruar edhe klipin e ri, ku nuk ka nguruar të publikojë edhe një skenë në Instastory.

Kënga mban titullin “Trëndafil i bardhë” dhe fansat e Zaiminës janë bërë edhe më shumë kuriozë.  Të gjithë po e presin me shumë kureshtje, ashtu siç kanë bërë me projektet e mëpërparshme të saj.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
Veshi fustan në videoklip, kompania merr vendimin drastik për këngëtarin shqiptar

Këngëtari me origjinë shqiptare, Gashi është në kulmin e karrierës së tij. Çdo këngë që ai lançon , kthehet menjëherë...

Close