X

Surprizohet Fjolla Morina, merr dhuratën luksoze nga i dashuri misterioz


Këngëtarja seksi, Fjolla Morina, është treguar shumë e rezervuar për sa i përket jetës së saj personale. Gjithnjë e ka e mbajtur larg vëmendjes së mediave dhe fansave të shumtë.

Mirëpo, së fundmi Fjolla ka publikuar një video në rrjetet sociale, ku shfaqet gjatë një momenti shumë emocionues, teksa merr një surprizë nga një mashkull.  Ky i fundit i ka dhuruar një makinë “Audi Q7” dhe Fjolla duket më e lumtur se kurrë.

Hajt për hajër, ta gëzosh”, dëgjohet ai duke thënë, ndërsa i kërkon të ndezë makinën: “Pse nuk i provove çelsat?”

“Nuk jam gati”, i kthehet ajo entuziaste. Këngëtarja nuk zbuloi identitetin e mashkullit misterioz, që mesa duket është partneri i saj. Gjithçka mbetet për tu parë me kalimin e kohës.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
Zbulohen pamjet e super festës së 23-vjetorit të të dashurës së Olsi Bylykut, vipat që ishin të ftuar

Olsi bylyku dhe Egli Tako e zyrtarizuan lidhjen e tyre vitin e kaluar, duke u kthyer në një nga çiftet...

Close