X

Prej dy muajsh nënë, Olta Boka publikon foton e veçantë të vajzës


Këngëtarja e njohur Olta Boka u bë nënë për herë të pare para dy muajsh. Ajo dhe partneri i saj, Ivi Rrokaj, pritën një vajzë, të cilën e pagëzuan me emrin Gaia.

Sot, Gaia feston 2 mujorin e lindjes dhe mami Olta ka vendosur t’i bëjë një dedikim special.

“Gaia, perëndesha zemrës sime, 2 muaj që më bën të fluturoj”, shkruan këngëtarja krahas fotot në Instagram, ku duket vetëm këmba e vogël e Gaias.

Kujtojmë se kjo është një nga periudhat më të bukura në jetën e këngëtares, pavarësisht se ajo tregohet mjaft e rezervuar.

 

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
Surprizohet Fjolla Morina, merr dhuratën luksoze nga i dashuri misterioz

Këngëtarja seksi, Fjolla Morina, është treguar shumë e rezervuar për sa i përket jetës së saj personale. Gjithnjë e ka...

Close