X

“Nuk i lë njerëzit të më keqtrajtojnë”, Arjola Demiri mesazh të fuqishëm për gratë


Aktorja e shumëpëlqyer nga publiku Arjola Demiri është goxha e angazhuar kohët e fundit në skenën artistike.

Pak ditë më parë, ajo tërhoqi shumë vëmendje me deklaratën që bëri në mbështetje të kryebashkiakut Erion Veliaj.

Ndërsa sot, Arjola është komentuar pafund për fotot e realizuara plot ‘class’, në të cilat ka marrë edhe shumë komente.

Krahas tyre, ajo ka dhënë edhe një mesazh për të fuqizuar figurën e gruas, teksa thotë se nuk duhet kërkuar falje që je një grua e fuqishme.

“Unë jam një grua e fortë. Unë nuk rri rrotull duke ndjerë keqardhje për veten time dhe as nuk i lë njerëzit të më keqtrajtojnë. Unë nuk u përgjigjem njerëzve që më diktojnë ose përpiqen të më ulin. Nëse bie do të ngrihem edhe më e fortë sepse jam e mbijetuar dhe jo viktimë. Unë jam në kontroll të jetës time dhe nuk ka asgjë që nuk mund të arrij. Kurrë mos kërko falje se je një grua e fuqishme”, ka shkruar Arjola.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in Magazine
VIDEO/ Shokon Maria De Filippi, shfaqet brenda një arkivoli prej xhami

Ikona e ekranit italian, Maria De Filipi i ka befasuar të gjithë në emisionin e fundit. Ajo është shfaqur me...

Close