X

Forca të shumta policie kontrolle të rrepta në Elbasan

Forca të shumta policie kanë nisur kontrolle të rrepta në qytetin e Elbasanit gjatë mbrëmjes së të martës.

Nga këto kontrolle janë shoqëruar për verifikim disa persona.

Mësohet se qëllimi i këtyre kontrolleve nga ana e policisë është kapja e personave në kërkim dhe i personave me precedentë që lëvizin me sende të palejuara.

Policia ka ngritur gjashtë grupe kontrolli në pikat kyçe të qytetit të Elbasanit.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
Lleshaj e pranon: Dështuam në parandalimin e atentatit me tritol në Tiranë

Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj, ka pranuar mbrëmjen e sotme se policia e shtetit ka dështuar në parandalimin e atentatit...

Close