X

“Do të sillem lakuriq nëpër shtëpi”, ish e dashura e Balotelli provokon


La Brazilin për dashurinë, por nuk ishte e thënë të ishin gjithmonë bashkë. Dayane Mello e ka shprehur që Mario Balotelli është dashuria e jetës së saj, por tani mes tyre gjithçka ka marrë fund.

Bukuroshja së fundmi po merr pjesë në “Grende Fratello Vip” dhe në program është futur edhe vëllai i Supermarios. Enock. Ai është takuar me modelen para se të futej dhe normalisht edhe kanë shkëmbyer disa fjalë mes tyre.

“Ne e njohim njëri-tjetrin”, i ka thënë Enock modeles, ndërkohë që ajo ka menduar t’i rritë temperaturat ende pa nisur mirë spektakli. “Do të sillem nudo nëpër shtëpi”, është kërcënimi i brazilianes, ndërkohë që Enock qartazi i thotë se nuk e ka aspak problem.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in SPORT
VIDEO/ “Shqiptari i mirë, shqiptar i vdekur!”, tifozët maqedonas këndojnë këngë raciste në Shkup

Dje, në mes të sheshit në Shkup të Maqedonisë Veriore, para ndeshjes mes Vardarit dhe Shkupit, janë dëgjuar thirrjet raciste...

Close