X

Artan Hoxha zbulon shënjestrën e atentatit me tritol në urën e Selitës


Zbulohen detaje të reja nga shpërthimi i sotëm në Tiranë i një makine .Shënjestra dhe personi që ka mbetur i plagosur në atentatin me tritol mbrëmjen e sotme në Tiranë është Preng Gjini.

Gazetari Artan Hoxha mëson se Preng Gjini është vëllai i Armando (Tonin) Gjinit, ish-ushtari i Met Kananit që u ekzekutua në Rrëshen.

I plagosuri është  nxjerrë nga makina dhe ndodhet në gjendje të rëndë në spitalin e Traumës.


* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, FLASH, LAJME
Atentat në Tiranë, Artan Hoxha: Eksplozivi me minë të telekomanduar, duket si akt terrorist

Pas atentatit tronditës në ish stacionin e fundit të Tiranës së re, ku shpërtheu një mjet me tritol, Artan Hoxha, i...

Close