X

Tragjike në Kakavijë, ambulanca përplas për vdēkje një fëmijë


Një ngjarje e rëndë ka ndodhur paraditen e kësaj të shtune në Kakavijë ku ambulanca ka përplasur për vdēkje një fëmijë.

Abc News raporton se ngjarja e rëndë ka ndodhur në momentin që ambulanca ka qenë me shpejtësi duke transportuar një të sëmurë për të marrë ndihmë mjekësore.

Ndërkohë deri më tani nuk ka informacion në lidhje me moshën e fëmijës.

Prej ditësh në këtë pikë kufitare vijojnë radhë të gjata automjetesh të cilat presin për të kaluar në shtetin grek.

Radhët në Kakavijë kanë kaluar mbi 22 kilometra ku familje me fëmijë dhe të moshuar qëndrojnë në temperatura ekstreme.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in FLASH, KRYESORE, LAJME
“Ata që jepnin mend nga divani se koronavirusi nuk ekziston, kur u hyri në shtëpi, heshtën”, apeli i mjekut: Nuk është shaka!

Neurokirurgu i Spitalit “Nënë Tereza”, Artur Xhumari, përmes një postimi në rrjetet sociale, kërkon nga njerëzit të kuptojnë seriozitetin e...

Close