X

Detajet/ I riu gjendet i mbytur në Liqenin e Shkodrës

Një tjetër person mësohet se është mbytur ditën e sotme, këtë herë në liqenin e Shkodrës.

Policia njofton se një 24-vjeçar është mbytur në zonën e ‘Balshaj’ në Malësinë e Madhe.

Policia ndodhet në vendngjarje, për zbardhjen e rrethanave në të cilën është mbytur i riu. Ky është rasti i dytë që një person gjendet i mbytur.

Vetëm pak orë më parë policia raportoi se një 30 vjeçar i paidentifikuar është gjendur i mbytur në zonën e ‘Porto Romanos’ në Durrës.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
Vasili: Shqiptarët në Kakavijë digjen, Kryeministri krihet e kridhet!

Nënkryetari i LSI-së, Petrit Vasili, e cilëson të turpshëm qëndrimin e qeverisë dhe kryeministri Edi Rama për krizën në kufirin...

Close