X

VIDEO/ Radhë kilometrike edhe në Kapshticë, punohet me gjashtë sportele në dalje dhe një në hyrje


Edhe pika kufitare e Kapshticës përballet me radhë të gjata.

“Balkan Web” raporton se ditën e sotme radha është tepër e gjatë dhe qytetarët presin prej orësh për të kaluar në Greqi.

Nga ana e palës shqiptare punohet me gjashtë sportele në dalje dhe një në hyrje.

Ditën e djeshme nga kjo pikë kufitare kanë hyrë 1210 persona dhe kanë dalë 2604 shtetas të huaj dhe shqiptarë.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, FLASH, LAJME
Sulmi në hotelin e Tushemishtit, gjykata lë në burg Ilir Berberin, roli i tij

Gjykata e Pogradecit ka dhënë sot masën “arrest me burg” për shtetasin Ilir Berberi, i cilësuar si një nga organizatorët...

Close