X

Pamje me dron, shihni sa ka shkuar radha e makinave në Kakavijë

Prej disa ditësh, mijëra automjetin presin të hyjnë drejt Greqisë nga pika e kalimit kufitar të Kakavijës.

Pamjet të bëra me dron gjatë pasdites së sotme tregojnë panoramën e vërtetë të asaj që po ndodh në aksin nacional Gjirokastër-Kakavijë, një nga pikat kryesore hyrëse të emigrantëve drejt shtetit helen.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in FLASH, KRYESORE, LAJME
Kuvendi i Kosovës miraton ligjin për Covid-19: Denohet kushdo që shkel masat

Me 77 vota pro është miratuar projektligji për parandalimin dhe luftimin e pandemisë Covid-19 në Kuvendin e Kosovës. Kryeparlamentarja Vjosa...

Close