X

Koronavirusi i merr jetën mësuesit nga Mirëdita


Një tjetër vīktimë është shënuar këtë të enjte në vendin tonë nga Covid 19.

Abc News raporton se viktima është një mësues nga Mirdita i cili prej disa ditësh ishte i shtruar në spitalin Infektiv në Tiranë, ku ndodhej në gjendje të rëndë.

Ndërkohë deri më tani nuk ka asnjë njoftim zyrtar nga Ministria e Shëndetësisë.

Në vendin tonë një ditë më parë është shënuar edhe rekord i numrit të rasteve të reja me Covid 19, ku në 24 orë janë konfirmuar 141 raste të reja, duke e çuar në 3057 numrin e përgjithshëm të të infektuarve, ndërsa bashkë me vīktimën e sotme numri i vīktimave shkon në 209.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in FLASH, KRYESORE, LAJME
Regjimi 41-biss për Shullazin, avokati i tij letër Metës, Ramës e Ruçit. Ja çfarë kërkon

Avokati i Emiljano Shullazit i është drejtuar me një letër Presidentit Ilir Meta, kryeministrit Edi Rama dhe kreut të Kuvendit,...

Close