X

Aksident në Tufinë, mjeti përplās 15-vjeçarin, i mituri përfundon në spital

Një 15-vjeçar ka përfunduar në spital, i plāgosur, si pasojë e një aksidenti automobilistik. Ngjarja ka ndodhur në Tufinë, rreth orës 20:40. I mituri ka qenë duke kaluar rrugën, në mometin që automjeti me drejtues të identifikuarin me iniciale, A.A., e ka përplāsur.

Për pasojë, 15-vjeçari ka mbetur i plagosur. Aktualisht, ai ndodhet në spital dhe po merr ndihmën e nevojshme mjekësore, ndërsa drejtuesi i mjetit është shoqëuar për në komisariat.

Njoftim i policisë Tiranë

Më datë 13.08.2020, rreth orës 20:40, në Tufinë, mjeti me drejtues shtetasin A.A., ka aksidentuar fëmijën e mitur me iniciale G.N., 15 vjeç, i cili u dërgua menjeherë në spital dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve. Drejtuesi i mjetit ndodhet në vëndngjarje. Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë vijojnë punën për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
Shqiptarët rrahin brutalisht biznesmenin, i hyjnë në shtëpi dhe i vjedhin mijëra euro

I hyjnë në shtëpi dhe i vjedhin mijëra euro, shqiptarët presin ardhjen e biznesmenit dhe e rrahit brutalisht duke i...

Close