X

79 vjeçari rrezikoi të mbytet në det, rëndë në spitalin e Vlorës


Një 79 vjeçar ndodhet në gjendje të rëndë pasi ka rrezikuar që të mbytet në det.

Ngjarja ka ndodhur mëngjesin e kësaj të ënjtjeje në plazhin e Lungomares, shtetasi L. M., 79 vjeç, duke u larë në det dyshohet se ka rrezikuar të mbytet.

I moshuari është transportuar në Spitalin e Vlorës për ndihmë mjekësore.

Njoftimi i plotë:

Rreth orës 09:25, në plazhin e Lungomares shtetasi L. M., 79 vjeç, duke u larë në det dyshohet se ka rrezikuar të mbytet dhe është transportuar në Spitalin e Vlorës për ndihmë mjekësore.

Grupi hetimor po kryen veprimet e mëtejshme në lidhje me sqarimin e rrethanave.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
PROFILI/ Kush është laçiani me gjashtë emra që OFL i kërkon pasurinë. ‘Bosi’ i kōkainës u kap në Spanjë

Forca e Ligjit dje u shfaq sërish në Lezhë e Laç, ku u dërgoi formularin për deklarimin e pasurisë katwr...

Close