X

Strakosha nuk fshihet më, pushime me të dashurën bukuroshe

Pushimet iu lejuan lojtarëve të Lazio disa ditë argëtuese dhe relaksim në fund të një sezoni të kënaqshëm në planin sportiv, por veçanërisht të lodhshëm. Te Thomas Strakosha, për të thënë të vërtetën, udhëtimi në Greqi (ku ka familjen, prindërit) duket se ka sjellë edhe dashurinë.

Portieri bardhekaltër, tani në Athinë, ka postuar disa fotografi në Instagram, që e portretizojnë në shoqëri të ëmbël. Konkretisht, ai pozon së bashku me një modele bukuroshe, të quajtur Esther. Të dy e kaluan mbrëmjen në një restorant të njohur në kryeqytetin grek. Një çift i ri bardhekaltër duket se është në sfond…

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
Vilma Masha ndan foton me vajzën në ditëlindjen e parë si nënë

Disa muaj më parë, moderatorja e njohur e sportit, Vilma Masha, u bë nënë për herë të parë. Vilma festoi...

Close