X

Ish-opinionisti i “Big Brother” infektohet me koronavirus: Ata që më njohin e dinë


Aktori i njohur me nofkën Virusi, apo ish-opinionisti i “Big Brother” ka deklaruar se është infektuar me koronavirus.

Basri Shala ka treguar përmes një postimi në rrjetet sociale se ka bërë testin dhe ka dal pozitivë.

Basiri ka theksuar se është munduar të jetë strikt në respektimin e masave të vendosura në kuadër të pandemisë, por fatkeqësisht nuk ka arritur t’i shpëtoj virusit.

POSTIMI:

Miq, Pas disa shqetesimeve qe i kisha, dje e kam ba testin.

Para pak kohe me thirren prej IKSHP-se dhe m’kallxun qe jam njeri shume i mire dhe pozitiv.

Ata qe me njohin e dijne sa shume kam pas kujdes, por me fund e leshova bajrakun. Ka shume kohe qe masken dhe distancen e kam respektu strikt.


* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
Në javët e fundit të shtatzënisë, Arbana Osmani pozon me bikini

Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj është çifti më i ri i showbizz-it shqiptar. Së shpejti ata do të bëhen prindër....

Close