X

104 kg kōkainë në kamion, arrestohet i riu shqiptar në Hollandë

104 kilogramë kōkainë janë sekuestruar nga policia holandeze në Abcoude. Në pranga u vu një 24-vjeçar shqiptar dhe një hollandez 31-vjeçar.

Mediat holandeze bëjnë me dije se, furgoni u ndalua për kontroll rreth orës 11:30 në autostradën A2 afër Breukelen, në drejtim të Amsterdamit.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
Protestuesit në Liban nuk ndalen me kërkesat, kërkojnë vdekjen ose dëbimin e politikanëve

Qeveria e Libanit dha dorëheqjen pas shpërthimit shkatërrues të javës së kaluar në Bejrut. Njoftimet për neglizhencë nga ana e...

Close