X

Stresi humb mikun e ngushtë, prek me dedikimin e tij: Ma ke këputur shpirtin


Reperi i njohur Arkimed Lushaj i njohur si Stresi ka njoftuar me anë të postimi në rrjetet sociale se ka humbur mikun e tij.

Stresi ka ndarë një foto ku shfaqet me të, duke shprehur dhimbjen për ndarjen e tij nga jeta.

“Ma ke këputur shpirtin sot kur mora lajmin. Qofsh i xhenetit”, shkruan Stresi në postim.

Ai ka ndarë edhe një bisedë që pa pasur me mikun e tij, ku i shprehnin njëri-tjetrit përzemërsinë dhe gatishmërinë për t’u gjendur pranë në çdo situatë.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
Foto/ Robert Berisha rikthehet në krahët e Xhesikës, çifti kapet mat

Verën e shkuar lidhja e tij me Xhesika Prendi mori gjithë vëmendjen. Por ishte vetë modelja ajo që deklaroi se...

Close