X

Në javët e fundit të shtatzënisë, Arbana Osmani pozon me bikini

Arbana Osmani dhe Eduart Grishaj është çifti më i ri i showbizz-it shqiptar. Së shpejti ata do të bëhen prindër.

Ndërsa Arbana është duke shijuar javët e fundit e pritjes së ëmbël. Moderatorja gjatë kësaj periudhe ka ndarë vazhdimisht foto me ndjekësit e saj në rrjetet sociale.

Së fundmi ajo dhe Eduardi ndodhen me pushime. Arbana ka postuar një foto në ‘Instagram’, ku shihet me bikini në ngjyrë të zezë në plazh.

“E dua këtë vend” shkruan moderatorja në postimin e saj.

View this post on Instagram

I ❤️ this place

A post shared by Arbana Osmani (@arbanao) on

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
Kejvina Kthella “çmend” fansat, fustani i tregon më shumë se ç’duhet

Kejvina Kthella është një ndër modelet më të komentuara shqiptare. Ajo ka marrë gjithmonë vëmendje për paraqitjen e saj, por...

Close