X

Makina përplās motorin në Fushë Prezë, plāgoset motoçiklisti (EMRI)

Policia e Tiranës, me anë të një njoftimi për mediat bën me dije se një makinë ka përplāsur një motor në Fushë Prezë.

Sipas njoftimit të policisë, për rrjedhojë, është plāgosur motociklisti.

Njoftimi i policisë:

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 10.08.2020, rreth orës 14:00, në Fushë Prezë, mjeti me drejtues shtetasin A.N., ka aksidentuar mjetin motorr me drejtues H.T., rreth 50 vjeç, i cili ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë vijojnë punën për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/