X

Kishte fortifikuar banesën ku paketonte ‘mallin’, arrestohet shqiptari në Athinë

Policia greke bën publike një operacion të zhvilluar në 06.08.2020 në Kineta, Athinë.

Në praninë edhe të një përfaqësuesi të Gjykatës u zhvillua kontroll në një banesë në Kineta, Athinë ku u gjetën dhe sekuestruan 205 kg 420 gram marīhuanë. Në pranga ra një shqiptar 22-vjeçar, i cili kishtë marrë masa mjaft të forta sigurie në banesën ku ruhej malli.

Gjate kontrollit në banesë u gjet edhe një pajisje paketimi, peshore elektronike për masa nga 10 gram – 50 kg, pajisje GPS, shumë karta SIM dhe disa celularë.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
Ish-deputetja e LSI: Rama është bërë njësh me gënjeshtrat e tij, për të vënë kujën

Ish-deputetja e LSI-së, Kejdi Mehmetaj, rikujton deklaratat e kryeministrit Edi Rama në qershor të këtij viti për kushtet e hapjes...

Close