X

Kejvina Kthella “çmend” fansat, fustani i tregon më shumë se ç’duhet


Kejvina Kthella është një ndër modelet më të komentuara shqiptare.

Ajo ka marrë gjithmonë vëmendje për paraqitjen e saj, por gjithashtu edhe për jetën personale.

Ish-velina është shumë e ndjekur në Instagram, ku shpesh ndan momente nga përditshmëria e saj, dhe sigurisht nuk mungojnë as foto mjaft provokative.

Së fundmi, Kejvina ka postuar një tjetër foto që ka marrë sërish vëmendjen e ndjekësve të saj.

 

View this post on Instagram

 

🖤

A post shared by Kevina_kthella (@kejvina_kthella) on


E veshur me një fustan të gjatë të zi me dekolte të hapur, Kejvina i ka lënë pak vend imagjinatës duke nxjerrë në pah asetet trupore. Ndërkohë, nuk kanë munguar as komentet e shumta të ndjekësve.

“Nuk ka asnjë më të bukur se ty” i ka shkruar një fans modeles.

Ndërkaq, kujtojmë që ish-velina është komentuar shumë edhe për jetën private. Së fundmi, u përfol për një lidhje me artistin Seven Saraqi.

Madje, u aludua se dyshja kaluan periudhën e karantinës së bashku në SHBA, por modelja i hodhi poshtë këto thashetheme duke thënë se ata janë thjesht miq.

 

View this post on Instagram

 

☺️

A post shared by Kevina_kthella (@kejvina_kthella) on

 

View this post on Instagram

 

🌹

A post shared by Kevina_kthella (@kejvina_kthella) on

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
Stresi humb mikun e ngushtë, prek me dedikimin e tij: Ma ke këputur shpirtin

Reperi i njohur Arkimed Lushaj i njohur si Stresi ka njoftuar me anë të postimi në rrjetet sociale se ka...

Close