X

Infektohet me koronavirus shefi i policisë në paraburgimin e Bradasheshit


Shefi i policisë në paraburgimin e Bradasheshit në Elbasan është infektuar me koronavirus.

Lajmi konfirmohet nga Abc News.

Janë karantinuar gjithashtu edhe dhjetë punonjës të këtij burgu, pasi kanë pasur kontakt me shefin.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, FLASH, LAJME
“Deklaroni pasurinë”, OFL i dërgon formularin pesë të dënuarve në Tiranë

OFL i ka dërguar formularin e deklarimit të pasurisë pesë të dënuarve kryesisht për vjedhje dhe pjesëmarrje në organizata krīminale...

Close