X

Aksident në Kavajë, dyshohet për të plāgosur, tri ambulanca në vendngjarje

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Kavajë dhe dyshohet se ka të plagosur. Aksidenti ka ndodhur në Golem dhe në vend ndodhen tri ambulanca.

Për shkak të aksidentit është krijuar dhe trafik.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
Qyteti në zi nga vdekja tronditëse e 13-vjeçarit, Rama anullon vizitën në Delvinë

Kreu i qeverisë Edi Rama ka anulluar një vizitë në Delvinë ditën e sotme për shkak të vdekjes tragjike të...

Close