X

Aksident në aksin Klos-Burrel, ndërron jetë në spital 70-vjeçari

Aksident me pasojë vdekjen e nje 70-vjeçari ka ndodhur në qarkun e Dibrës, më saktësisht në aksin Klos-Burrel.

I moshuari u transportua me urgjencë në spital, por pa mundur të mbijetojë.

Viktima është identifikuar si Bajram Muça, ndërsa në momentin e aksidentit ka qenë kalimtar në rrugë.

Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të aksidentit fatal.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
U kap me 6 kg drōgë në motorin e makinës nga Shqipëria në Kosovë, arrestohet 54 vjeçari

Policia e Kosovës ka arrestuar një 54-vjeçar shqiptar me iniciale E.L. pasi në motorin e automjetit me të cilin po...

Close