X

Përfshihet nga flākët automjeti në afërsi të Ishmit, dyshohet për të lënduar

Një automjet është përfshirë nga flākët në afërsi të Ishmit në Durrës, teksa ishte duke ecur në një terren malor.

Dyshohet se nga flakët janë lënduar personat që kanë qenë brenda në automjet.

Dy zjarrfikëse nga Durrësi dhe Fushë-Kruja janë nisur drejt vendngjarjes.

Nuk dihet ende shkaku që ka shkaktuar këtë incident.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
Infektohen tetë persona në Patos, ishin në një dasmë në Zharrëz

Koronavirusi vazhdon që të përhapet në Shqipëri, duke infektuar shumë shqiptarë me Covid-19. Tetë persona janë infektuar me Covid-19 në...

Close