X

Pedagogu i Ekonomikut dërgohet me helikopter drejt spitalit të Tiranës


Profesori i Universitetit Ekonomik të Tiranës, Fatmir Memaj është dërguar me urgjencë në spital për shkak të problemeve me stomakut.

Nga Pogradeci u nis me helikopter drejt kryeqytetit dhe ndodhet në gjendje të mirë shëndetësore.

Në një shkrim në rrjete sociale ka rrëfyer gjithçka ndodhi duke përdorur edhe notat e humorit.

POSTIMI:

Të nderuar miq. Pas një problemi akut me stomakun u ndodha ne urgjencë në Pogradec prej andej me helikopter në Tiranë.

Falenderoj stafin mjekesor të Pogradecit dhe të Nënë Tereza në Tiranë për profesionalizmin. Tani jam mirë, por i hospitalizuar. Rezultatet janë:

1. Shtova ne cv udhetim me helikopter mjekesor (kisha udhetuar vetem me helikopter ushtarak).

2.Nje luftetar hyn ne luftera te ndryshme sepse eshte luftetar.

3.Nuk me lejohet te pi vere.

4.Ju perqafoj duke zbatuar me shume se distanca minimale fizike por me zero distance sociale.

5.Do vazhdoj te shkruaj ne fb per veren etj.

6.Leksioni online mbaroi. Mirupafshim.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LAJME
Tapë në timon! Arrestohen gjashtë shoferë, 32 të tjerëve iu hiqet patenta

Policia ka bërë me dije se gjashtë persona janë arrestuar ndërsa 32 të tjerëve iu është hequr patenta për shkelje...

Close