X

Moderatorja shqiptare publikon fotot provokuese, fansat e krahasojnë me partneren e Ronaldos


Lei Kraja është padyshim një ndër personazhet më të dashur për publikun shqiptar. Moderatorja sportive është shumë e ndjekur në rrjete sociale, ku shpesh ndan foto mjaft provokative.

Prej disa ditësh, moderatorja ka zbuluar se ndodhet me pushime në Turqi dhe sigurisht nuk ka nguruar të publikojë dhe momente të veçanta me ndjekësit.

 

View this post on Instagram

 

Morning from my summer bed 💙 wet kisses for all 😘😘🧿

A post shared by Leila Kraja (@leikraja) on


Së fundmi, Lei ka postuar disa foto ku si gjithmonë duket tepër atraktive e veshur me bikini, që i nxjerrin në pah format perfekte trupore.

“Mirëmëngjes nga shtrati im veror. Puthje për të gjithë”, shkruan moderatorja krahas fotos. Komentet nga ndjekësit kanë qenë të shumta, ku nuk kanë munguar as komblimentet për moderatoren, duke e krahasuar me partneren e Cristiano Ronaldos, Georgina Rodriguez.

 

View this post on Instagram

 

Orange, orange, orange 🍊

A post shared by Leila Kraja (@leikraja) on

 

View this post on Instagram

 

I am and will always be a morning person ❤️ ☀️

A post shared by Leila Kraja (@leikraja) on

 

View this post on Instagram

 

Swim with me? 🐬

A post shared by Leila Kraja (@leikraja) on

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
Pas ribashkimit me Stresin, Keisi zbulon planet: Dua dasmë shumë të madhe

Stresi dhe Keisi kanë qenë në fokus të mediave kohët e fundit, për shkak të spekulimeve se dyshja i ka...

Close