X

Infektohen tetë persona në Patos, ishin në një dasmë në Zharrëz

Koronavirusi vazhdon që të përhapet në Shqipëri, duke infektuar shumë shqiptarë me Covid-19. Tetë persona janë infektuar me Covid-19 në Patos.

Ata janë infektuar, pasi ishin në një dasmë në Zharrëz.

Zhvillimi i dasmeve këtë periudhë ka qenë problematike.

Shpesh herë pronarët e lokaleve kanë marrë gjoba të majme, kur nuk kanë respektuar masat ndaj virusit.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
Polemika/ Macron akuzohet për nxitje të kolionializmit pas vizitës në Liban

Përdoruesit e medias sociale dhe aktivistët arabë kanë komentuar se pas qëndrimit dhe mënyrës së presidentit francez, Emmanuel Macron, në...

Close