X

Gjendet i vrārë me ārmë zjarri një 38 vjeçar


Një person është gjetur i vrārë me ārmë zjarri në Vaun e Dejës mëngjesin e sotëm, sipas “News 24”.

Ngjarja është regjistruar në fshatin Shkjezë, ku vīktima, 38-vjeçari Gjin Ndoji, është gjetur i pajetë në rrugë, me një plagë në kokë.

Nuk dihen ende të tjera detaje për ngjarjen, ndërsa policia ka shkuar në vendngjarje dhe ka nisur hetimet.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
SHBA, shkon në pesë milionë numri i të infektuarve me koronavirus

Numri i përgjithshëm i të prekurve nga koronavirusi në SHBA ka arritur në pesë milionë. SHBA mbetet vendi më i...

Close