X

Foto/ Robert Berisha rikthehet në krahët e Xhesikës, çifti kapet mat

Verën e shkuar lidhja e tij me Xhesika Prendi mori gjithë vëmendjen. Por ishte vetë modelja ajo që deklaroi se tashmë i kishte dhënë fund marrëdhënies me Robert Berishën. Ish-bashkëshorti i Nora Istrefit mesa duket ende nuk e ka harruar.

Ashtu si shihet edhe nga fotot, dyshja vijon të jenë bashkë dhe tashmë nuk fshihen më nga sytë e kureshtarëve. Të dy ata kanë qenë në Shqipëri, ku duket se këtë verë kanë pushuar si një çift i konsoliduar.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
FOTO/ Jeta e re e Françeska Jaçes dhe lidhja me …

Ish-lojtarja e ‘Big Brother’, Françeska Jaçe, ka realizuar një set fotosh nudo këtë verë pandemie, njërën prej të cilave e...

Close