X

FOTO/ Jeta e re e Françeska Jaçes dhe lidhja me …

Ish-lojtarja e ‘Big Brother’, Françeska Jaçe, ka realizuar një set fotosh nudo këtë verë pandemie, njërën prej të cilave e ka postuar në ‘Instagram’-in e saj.

Kaq ka mjaftuar që të vërshojnë komentet e shumta, përveç të dashurit të saj aktual, mbrojtësit të skuadrës së Tiranës, Albi Doka, i cili ka qëndruar indiferent.

Për ata që e njohin nga afër, Françeska ka hyrë në një fazë të re të jetës, ku pozat sensuale topless i ka çuar në ekstrem me ato nudo, ndërkohë që po provon një histori të re dashurie, kësaj here me një futbollist 23-vjeçar.

Ndërsa drejton agjencinë e saj të udhëtimeve, Françeska nuk heq dorë nga fotot hot, të cilat, pas prishjes së miqësisë me Juxhin Kurtin, tani po i realizon me Beatin.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
Moderatorja shqiptare publikon fotot provokuese, fansat e krahasojnë me partneren e Ronaldos

Lei Kraja është padyshim një ndër personazhet më të dashur për publikun shqiptar. Moderatorja sportive është shumë e ndjekur në...

Close