X

Breshëri kallashnīkovi hotelit në Pogradec, ky është 34-vjeçari i arrestuar nga policia


Mariglen Topuzi dyshohet se është një nga autorët e ngjarjes së djeshme në hotel “V*loreka” në Pogradec.

34-vjeçari është nga fshati Buçimas, i dënuar më parë për veprën penale “Shkatërrimi i pronës me zjarr”.

Ndërkohë, për ngjarjen e djeshme policia ka shpallur në kërkim edhe tre persona të tjerë, I. B., 52 vjeç, M. B., 34 vjeç, dhe B. S., 28 vjeç.

Ngjarja ndodhi në orët e para të mëngjesit të djeshëm ku u qëllua me kallashnikov në drejtim të hotel “V*loreka” në Pogradec, biznes ky në pronësi të Jetmir Muçollarit.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
Petrit Vasili: SPAK të dërgojë në burg Ramën për borxhin publik kolosal

Nënkryetari i LSI, Petrit Vasili reagoi sërish për çështjen e borxhit publik në vend. Ai kërkoi që SPAK të dërgojë...

Close