X

13-vjeçari dërgohet i pajetë në spitalin e Sarandës, detajet e para


Një ngjarje e rëndë është regjistruar mëngjesin e sotëm në qytetin e Sarandës, ku një 13-vjeçar është dërguar pa shenja jete në spital.

Mësohet se 13 vjeçari ka qenë me një grup shokësh tek plazhi Shpella në Lukovë , nga ku është dërguar i pajetë në spital.

Nuk dihen ende arsyeja që i mituri ka ndërruar jetë, ndërsa në trupin e tij nuk janë konstatuar shenja dhūne.

Policia ka nisur hetimet për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
Ngarkesa nuk duhej të mbërrinte kurrë në kryeqytetin e Libanit/ Historia e çuditshme e kimikateve që e shkaktuan shpërthimin në Bejrut

Kështu, nitrati i amonit – i cili tani shihet si shkaku i katastrofës që vrāu të paktën 154 njerëz dhe...

Close