X

“Me zor o me qejf”, Vesa Luma dhe Big Basta i trashëgojnë djalit pasionin e përbashkët


Çifti i njohur Big Basta dhe Vesa Luma janë ndër më të pëlqyerit si në skenë ashtu edhe për kiminë që kanë me njëri-tjetrin.

Ata janë shumë aktiv në rrjetet sociale, ku nuk ngurojnë të publikojnë edhe foto të djalit të tyre, Lian.

Së fundmi, ka qenë Vesa që ka ndarë disa video të vogëlushit duke marrë mësime muzike, duke treguar se nuk e kanë lënë të bëjë asnjë mungesë në shkollën e muzikës.

“Mësojini të vegjël. Nëna dhe babi im nuk më kanë lënë të bëj asnjë mungesë në shkollën e muzikës. Tradita vazhdoj, me zor ose me qejf”, ka shkruar këngëtarja.

Mesa duket, dyshja po kujdesen që t’i trashëgojnë që tani pasionin për muzikë, djalit të tyre.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
“E dua të madhe”/ Keisi i përcjell mesazhin e qartë Stresit për dasmën, veçon babain e reperit nga familja: Me të flas më shumë

Keisi Lushaj, bashkëshortja e reperit Arkimed Lushaj që njihet ndryshe si Stresi, i ka dërguar një mesazh tërthorazi këtij të...

Close