X

Mbetet pa energji plazhi i Drimadhes, OSHEE: Një subjekt dëmtoi rrjetin e tensionit


OSHEE bën me dije se defekti ka ardhur për shkak se një subjekt privat ka dëmtuar rrjetin e tensionit të mesëm.

Brigada e emergjencës po punon për riparimin e avarisë dhe rikthimin e energjisë elektrike.

“Një pjesë e zonës në Drimadhes (Dhërmi) është pa energji elektrike, pasi një subjekt privat dëmtoi rrjetin e tensionit të mesëm.

Aktualisht, në terren ndodhet brigada e emergjencës për riparimin e avarisë”, thuhet në njoftim.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
“Mijëra biznese në Korçë mbyllin qepenat”, Braimllari: Qytetarët të zhytur në varfëri ekstreme

Ish-deputeti i LSI, Endrit Braimllari, publikon fotot nga qyteti i Korçës, duke denoncuar se bizneset kanë mbyllur qepenat dhe të...

Close