X

Del fotoja, kjo është 13-vjeçarja e zhdukur tre ditë më parë në Vlorë


Kjo që shikoni në foto është Argita Liço, vajza 14-vjeçare e cila u zhduk tre ditë më parë nga banesa e saj në Vlorë.

Babai i saj ka bërë apel për ndihmë për gjetjen e vajzës së tij, duke kërkuar prej atyre që kanë një informacion për të bijën që të kontaktojë në numrin e tij të telefonit 2020843.

Me lot në sy, ai thotë se për herë të fundit vajza është parë në një hotel në Lushnje ku është fiksuar nga kamerat e sigurisë.

Babai shprehet se vajza ka bërë një telefonatë të dyshimtë me një djalë që quhet Silvi, por nuk di detaje të tjera për zhdukje e saj.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, FLASH, LAJME
“Do të kemi surpriza për publikun shqiptar dhe ndërkombëtar”, nuk ndalet Ylli Ndroqi, mesazh Ramës e Veliajt

Do të kemi surpriza… është kjo ajo që paralajmëron Ylli Ndroqi, pak ditë pasi SPAK kërkoi sekuestrimin e pasurisë së...

Close