X

‘Pse bën zhurmë të q… robt’/ Shqiptari zbret të rrahë emigrantin me ngjyrë, por ngel pa ndjenja në rrugë

Një sherr banal mes një shqiptari dhe një emigranti me ngjyrë në Itali ka degraduar deri në dhunë fizike.

Shqiptari ka zbritur nga shtëpia dhe i është drejtuar djalit me ngjyrë: përse bën zhurmë, përse s’me lë të fle të q***** robt?

Më pas e ka goditur me shpullë, një herë në faqe dhe më pas mbrapa kokës.

Emigranti me ngjyrë si fillim nuk ka bërë rezistencë dhe nuk i është përgjigjur, por më pas nuk ka duruar dhe i është kthyer shqiptarit.

E ka hedhur në tokë dhe e ka goditur disa herë me grushte, e më pas me shkelmë në fytyrë duke e lënë pa ndjenja.

Të gjithë ngjarjen e ka filmuar një person tjetër që duket sikur është miku i djalit me ngjyrë. Ky i fundit i kërkon ta mbyllë videon dhe të njoftojë policinë.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in Magazine
FOTO/ Nudisti gjerman ndjek pas derrin e egër që i “vodhi” laptopin. E gjithë skena përfundoi me të…

Fotografitë e postuara në mediat sociale të premten tregojnë një burrë të moshës së mesme duke vrapuar pas derrit dhe...

Close