X

Del fotoja, kjo është gruaja që u māsakrua nga djali i saj në Pogradec


Detaje të reja nga ngjarja hōrror e shënuar pasditen e së enjtes në fshatin Buçimas të Pogradecit, ku djali, Olsi Çekiçi māsakroi dhe i preu kokën nënës së tij 70-vjeçare.

Firdes Çekiçi është viktima e krimit makabër, gruaja që shihni në foton më lart.
Vajza 15- vjeçare e autorit, i ka shtruar për të ngrenë të atit dhe ka shkuar tek fqinjët duke lënë në banesë Olsi Çekiçin dhe gjyshen e saj.

Por për ngjarjen kanë qenë fqinjët që e kanë lajmëruar vajzën pas disa minutash.

Kur ajo ka dalë nga shtëpia e fqinjëve, ka parë se çfarë kishte ndodhur dhe ka njoftuar policinë.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, FLASH, LAJME
I vodhën makinën më pas i morën lekët duke e mashtruar se do ia gjenin, prangosen gjashtë ‘skifterat’ në Shkodër

Arrestohen gjashtë persona në Shkodër, autorë të vjedhjes së automjetit të një 30-vjeçari, të cilin më pas, me anë të...

Close