X

FOTO/ Nudisti gjerman ndjek pas derrin e egër që i “vodhi” laptopin. E gjithë skena përfundoi me të…

Fotografitë e postuara në mediat sociale të premten tregojnë një burrë të moshës së mesme duke vrapuar pas derrit dhe dy derrave të saj në afërsi të një liqeni në Teufelssee të Berlinit. Fatkeqësisht, ai ishte i rrethuar nga persona të tjerë.

Burri “i tregoi të gjitha”, tha Adele Landauer, aktore dhe trajnere, e cili thotë se bëri fotografitë.

Burri, i cili nuk është identifikuar, ia nisi të qeshurës në fund pasi arriti të rimerrte laptopin, sipas gazetës së përditshme të Gjermanisë, Bild.

Landauer tha se i tregoi burrit fotografitë më vonë dhe “ai qeshi me zë të lartë dhe më autorizoi që t’i botoja”.

Derrat e egër janë një pamje e zakonshme në pyjet përreth Berlinit dhe herë pas here mund të shihen në parqet e qytetit.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in Magazine
Zuckerberg i bashkohet Bezos dhe Gates, pasuria e tij i kalon 100 miliard dollarët

Vlera neto e Mark Zuckerberg ka tejkaluar tashmë 100 miliard dollarët për herë të parë pasi Facebook Inc. nxori në...

Close