X

FOTO/ Nora Istrefi tregon linjat perfekte nga palestra


Nora Istrefi është një nga vajzat më sēksi të skenës shqiptare.

Edhe pse është nënë e një vajze, ajo gjithmonë është dalluar për format e saj trupore.

Së fundmi Nora ka ndarë një video në profilin e saj në Instagram, ku shfaqet në formë të mirë fizike teksa kryen ushtrimet në palestër.

Këngëtarja edhe më herët ka treguar se merret me aktivitet fizik prej vitesh.

Ky është edhe një nga faktet pse Nora komentohet shumë dhe ka shumë ndjekës në Instagram.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
Një postim që duhet lexuar, e kritikuan për peshën, Rozana Radi ia mbyll gojën të gjithëve

Artistja shumë e dashur për publikun, Rozana Radi ka ndarë një mesazh shumë domethënës pas kritikave të komentuesve për peshën...

Close